Khamis, 29 Jun 2017 - 3:28PM
Waktu Solat Kuala Lumpur:

Keputusan undian kelayakan Liga Europa


epa06037253 The group formations are shown on an electronic panel, after the drawing of the games for the UEFA Europa League 2017/18 Second qualifying round, at the UEFA headquarters in Nyon, Switzerland, 19 June 2017. EPA/SALVATORE DI NOLFISALVATORE DI NOLFI

PARIS: Berikut keputusan undian dua pusingan kelayakan pertama Liga Europa musim 2017/2018 di Nyon, Switzerland.

Kelayakan Pusingan Pertama:

Maccabi Tel-Aviv (ISR) mln Tirana (ALB)

Kairat Almaty (KAZ) mln Atlantas (LTU)

Beitar Jerusalem (ISR) mln Vasas (HUN)

Ordabasy (KAZ) mln Siroki Brijeg (BIH)

Red Star Belgrade (SRB) mln Floriana (MLT)

Valletta (MLT) mln Folgore (SMR)

Ventspils (LAT) mln Valur Reykjavik (ISL)

St Johnstone (SCO) mln Trakai (LTU)

Odd (NOR) mln Ballymena United (NIR)

Shakhtyor Soligorsk (BLR) mln Suduva (LTU)

Mladost Lucani (SRB) mln Inter Baku (AZE)

Chikhura Sachkhere (GEO) mln Altach (AUT)

Fola Esch (LUX) mln Milsami Orhei (MDA)

Partizani (ALB) mln Botev Plovdiv (BUL)

UE Santa Coloma (AND) mln Osijek (CRO)

Zaria Balti (MDA) mln FK Sarajevo (BIH)

Bala Town (WAL) mln Vaduz (LIE)

VPS Vaasa (FIN) mln Olimpija Ljubljana (SVN)

Connah's Quay Nomads (WAL) mln HJK Helsinki (FIN)

SJK Seinajoki (FIN) mln KR Reykjavik (ISL)

Shirak (ARM) mln Gorica (SVN)

Zira (AZE) mln Differdange (LUX)

Vojvodina (SRB) mln Ruzomberok (SVK)

Slovan Bratislava (SVK) mln Pyunik (ARM)

Rabotnicki (MKD) mln Tre Penne (SMR)

Rangers (SCO) mln Progres Niederkorn (LUX)

Domzale (SLO) mln Flora Tallinn (EST)

Crusaders (NIR) mln Liepaja (LAT)

Nomme Kalju (EST) mln B36 Torshavn (FRO)

Levadia Tallinn (EST) mln Cork City (IRL)

Dacia Chisinau (MDA) mln Shkendija (MKD)

Levski Sofia (BUL) mln Sutjeska (MNE)

Irtysh Pavlodar (KAZ) mln Dunav Ruse (BUL)

Jagiellonia Bialystok (POL) mln Dinamo Batumi (GEO)

Zeljeznicar (BIH) mln Zeta (MNE

AEK Larnaca (CYP) mln Lincoln (GIB)

Midtjylland (DEN) mln Derry City (IRL)

Dinamo Minsk (BLR) mln NSI Runavik (FRO)

Ferencvaros (HUN) mln Jelgava (LAT)

Lyngby (DEN) mln Bangor City (WAL)

Trencin (SVK) mln Torpedo Kutaisi (GEO)

Lech Poznan (POL) mln Pelister (MKD)

Mladost Podgorica (MNE) mln Gandzasar-Kapan (ARM)

Videoton (HUN) mln Balzan (MLT)

AEL Limassol (CYP) mln St Joseph's (GIB)

Skenderbeu (ALB) mln Sant Julia (AND)

Haugesund (NOR) mln Coleraine (NIR)

Stjarnan (ISL) mln Shamrock Rovers (IRL)

IFK Norrkoping (SWE) mln Prishtina (KOS)

AIK (SWE) mln KI Klaksvik (FRO)

* Perlawanan pada 29 Jun dan 6 Julai

Kelayakan Pusingan Kedua:

Partizani (ALB) atau Botev Plovdiv (BUL) mln Beitar Jerusalem (ISR) atau Vasas (HUN

Zeljeznicar (BIH) atau Zeta (MNE) mln AIK (SWE) atau KI Klaksvik (FRO)

Haugesund (NOR) atau Coleraine (NIR) mln Lech Poznan (POL) atau Pelister (MKD)

Apollon Limassol (CYP) mln Zaria Balti (MDA) atau FK Sarajevo (BIH)

AEK Larnaca (CYP) atau Lincoln (GIB) mln Levadia Tallinn (EST) atau Cork City (IRL)

Brondby (DEN) mln VPS Vaasa (FIN) atau Olimpija Ljubljana (SLO)

Rabotnicki (MKD) atau Tre Penne (SMR) mln Dinamo Minsk (BLR) atau NSI Runavik (FRO)

Kairat Almaty (KAZ) atau Atlantas (LTU) mln Skenderbeu (ALB) atau Sant Julia (AND)

IFK Norrkoping (SWE) atau Prishtina (KOS) mln St Johnstone (SCO) atau Trakai (LTU)

Slovan Bratislava (SVK) atau Pyunik (ARM) mln Lyngby (DEN) atau Bangor City (WAL)

Panionios (GRE) mln Shirak (ARM) atau Gorica (SVN)

Hajduk Split (CRO) mln Levski Sofia (BUL) atau Sutjeska (MNE)

Stjarnan (ISL) Shamrock Rovers (IRL) mln Mlada Boleslav (CZE)

Zira (AZE) atau Differdange (LUX) mln Astra Giurgiu (ROU)

Nomme Kalju (EST) atau B36 Torshavn (FRO) mln Videoton (HUN) atau Balzan (MLT)

Maccabi Tel-Aviv (ISR) atau Tirana (ALB) mln SJK Seinajoki (FIN) atau KR Reykjavik (ISL)

Chikhura Sachkhere (GEO) atau Altach (AUT) mln Dinamo Brest (BLR)

Aberdeen (SCO) mln Ordabasy (KAZ) atau Siroki Brijeg (BIH)

Valletta (MLT) atau Folgore (SMR) mln Utrecht (NED)

Ostersund (SWE) mln Galatasaray (TUR)

Ferencvaros (HUN) atau Jelgava (LAT) mln Midtjylland (DEN) atau Derry City (IRL)

Vojvodina (SRB) atau Ruzomberok (SVK) mln Brann (NOR)

Mladost Lucani (SRB) atau Inter Baku (AZE) mln Fola Esch (LUX) atau Milsami Orhei (MDA)

Sturm Graz (AUT) mln Mladost Podgorica (MNE) atau Gandzasar-Kapan (ARM)

Crusaders (NIR) atau Liepaja (LAT) mln Shakhtyor Soligorsk (BLR) atau Suduva (LTU)

Bala Town (WAL) atau Vaduz (LIE) mln Odd (NOR) atau Ballymena United (NIR)

Dacia Chisinau (MDA) atau Shkendija (MKD) mln Connah's Quay Nomads (WAL) atau HJK Helsinki (FIN)

Gabala (AZE) mln Jagiellonia Bialystok (POL) atau Dinamo Batumi (GEO)

Ventspils (LVA) atau Valur Reykjavik (ISL) mln Domzale (SLO) atau Flora Tallinn (EST)

Trencin (SVK) atau Torpedo Kutaisi (GEO) mln Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)

Rangers (SCO) atau Progres Niederkorn (LUX) mln AEL Limassol (CYP) atau St Joseph's (GIB)

Irtysh Pavlodar (KAZ) atau Dunav Ruse (BUL) mln Red Star Belgrade (SRB) atau Floriana (MLT)

UE Santa Coloma (AND) atau Osijek (CRO) mln Luzern (SUI)

* Perlawanan pada 13 dan 20 Julai

- AFP


Trending

    Disyorkan